Včelia oáza na Mašekovom mlyne

 
vianočné meovníky
Všetko dobré v novom roku!

Na konci starého roka prajeme všetkým krásny začiatok roka nového. Nech je pre nás všetkých plný radosti a blízkosti dobrých ľudí okolo nás. Nech sa nám plnia priania, ktoré urobia náš život krajším, plnším a zmysluplnejším. Aby sme si opäť takto o rok mohli povedať, stálo to za to. Všetko dobré v roku 2015

31. December 2014 0 príspevkov v diskusii  
deti vyrábali sviečky
Detská včelárska exkurzia

20 členná skupinka detí zo Západného Slovenska sa spolu so svojimi rodičmi pri návšteve Mašekovho mlyna odhodlala na návštevu včelnice. Po napínavom otváraní úľa a jeho prehliadke si s veľkou radosťou vychutnali výrobu voňavých sviečok z voskových medzistienok.

18. Júl 2014 0 príspevkov v diskusii  
vcelin na Masekovom mlyne
Vypredané! Pokojné vianoce a krásny nový rok:-)

Priatelia, med z poslednej sezóny je vďaka vášmu veľkému záujmu vypredaný. Veľmi si to vážime a ďakujeme vám za to. Po zimnom odpočinku našich včiel vám opäť radi ponúkneme to najlepšie z požitavských úľov. Prajeme vám pokojné vianoce a veľa zdravia v roku 2014.

23. December 2013 0 príspevkov v diskusii  
mikulášsky medík
Želáme Vám pekného Mikuláša

Prajeme Vám príjemné prežitie mikulášského dňa. Aby Vás radosť z obdarovávania druhých urobila šťastnejšimi a na okamih Vás vrátila do čias čistenia a ukladania detských čižmičiek za oblok.smile viac...

5. December 2013 0 príspevkov v diskusii  
Darčekové balenie medu
Príprava medových balíčkov je v plnom prúde

Med patrí od nepamäti k zime a k vianočným sviatkom zvlášť. Od sezónných prác so včielkami sme sa presunuli k baleniu ich zlatistého pokladu. Obdobie prípravy a zasielania vianočných medových balíčkov je na farme v plnom prúde a množstvo našich drahých zákazníkov na ne už netrpezlivo čaká.

2. December 2013 0 príspevkov v diskusii  
Pavučinky babieho leta
Posledné slnečné dni na včelnici

Dvanásty november priniesol na včelnicu príjemné jesenné počasie s najvyššími dennými teplotami okolo 15°Celzia. Príbuzní našich včielok - pavúci, vytvárali vôkol úľov trajektórie "bielych vlasov" babieho leta a dotvárali tak čarovnú atmosféru sprevádzajúcu čoraz kratšie jesenné dni.

14. November 2013 0 príspevkov v diskusii  

Strana: 1... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ...25
www