Včelia oáza na Mašekovom mlyne

 

Rok pri včelách - výstava fotografií Tibora Vanka

Portál Apiterapia.sk v spolupráci s mestom Vráble a s mediálnou podporou portálu Žitava.sk Vás pozýva na výstavu fotografií Tibora Vanka Rok pri včelách. 
Tibor Vanko je mladý fotograf, ktorého hobby včelárenie sa stalo v posledných rokoch zároveň jeho zamestnaním. S včelami trávi množstvo času, a pretože má blízko aj k fotografovaniu zachytáva svojim objektívom tajomstvá ich života. 
Jeho výstava fotografií, ktorú prvýkrát inštaloval v Šali mala veľký úspech a podarilo sa mu ňou osloviť najmä mladšie generácie žiakov a študentov. 

Výstava v Stoličnom dome vo Vrábľoch (Hlavná 170) je prístupná širokej verejnosti v pracovných dňoch od 12.4. do 29.4.2011 v čase od 9:00 do 16:00. 
Na kvalitných veľkoformátových fotografiach je zachytený život včiel a včelára v priebehu celého roka. V prípade skupinovej návštevy je možné dohodnúť odborný výklad zo strany miestneho včelára. Zvlášť sú vítane kolektívy materských, základných a stredných škôl. Termín návštevy si treba dohodnúť minimálne deň vopred. V prípade záujmu volajte na t.č. 0908371498. Vstupné na osobu je 20 centov.


Vytvorené: 5. Január 2019   Autor: michal

Diskusia

www